Czym są naklejki epoksydowe?

Czym są naklejki epoksydowe?

Czym są naklejki epoksydowe?

Gadżety firmowe to skuteczny sposób na reklamowanie i promowanie działalności lub usług określonej firmy. Przedsiębiorcy często korzystają z takiej możliwości, oferując swoim klientom, a także potencjalnym klientom, wiele przedmiotów, dzięki którym osoby mogą na dłużej zapamiętać firmę, a także promować ją wśród swoich znajomych. Firmy inwestują więc w tworzenie T-shirtów firmowych, toreb, długopisów czy polarów. My podpowiadamy jeszcze o jednej możliwości, która doskonale sprawdzi się jako element promocyjny i marketingowy, czyli naklejkach epoksydowych. Są to proste gadżety pozwalające na nieograniczony wybór wzorów oraz wykorzystanie szerokiej palety kolorystycznej. Dowiedz się, czym są i jak je wykorzystać w swojej działalności!

Wykorzystanie naklejek epoksydowych

Naklejka epoksydowa to inaczej wypukła naklejka 3D, na której znajduje się nadruk oraz przezroczysta żywica epoksydowa . Żywica stanowi ochronę druku i skutecznie zabezpiecza powierzchnię przed uszkodzeniami mechanicznymi i zniszczeniem. Wykonanie naklejek epoksydowych zaczyna się od przygotowania i przycięcia folii z wybranym nadrukiem. Następnie folię nanosi się na wybrany przedmiot i pokrywa ochronną warstwą żywicy epoksydowej. Żywica jest bardzo trwała, nie odkleja się, nie pęka ani się nie odbarwia. Jest całkowicie przezroczysta, więc nie zmienia oryginalnych kolorów nadruku.

Naklejki epoksydowe i ich zalety

Oprócz wysokiej trwałości naklejka epoksydowa wyróżnia się także estetycznym wyglądem. Warstwa epoksydowa tworzy efekt 3D, który sprawia, że gadżety reklamowe prezentują się bardzo efektownie. Wykorzystanie tej technologii umożliwia również wykonanie nadruków bardzo wysokiej jakości i pełnokolorowych. Nadruki charakteryzują się nie tylko odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ale również na działanie wody, dzięki czemu gadżet jest niezwykle trwały. Przed wykonaniem naklejek epoksydowych warto wziąć pod uwagę, że projekt powinien być wykonany w wysokiej rozdzielczości i dobrej jakości.

Zastosowanie naklejki epoksydowej

Dodatki tego rodzaju najczęściej wykorzystywane są jako znakowanie niewielkich przedmiotów i gadżetów. W przypadku małych gadżetów reklamowych zrobienie nadruku inną metodą może być bardziej kosztowne lub po prostu zbyt trudne do wykonania. Naklejka epoksydowa pozwala na znakowanie niewielkich i trudnych powierzchni i daje bardzo dobre rezultaty. Najczęściej znakowane przedmioty to breloki, dyski USB oraz przypinki. Naklejki epoksydowe dostępne są również jako niezależne gadżety, które można z powodzeniem przytwierdzić do danego przedmiotu. Dzięki dużej trwałości naklejka epoksydowa nadaje się do znakowania gadżetów reklamowych (np. parasolów reklamowych), a także wszelkiego rodzaju produktów, np. komputerów, samochodów, urządzeń grzewczych i chłodniczych, urządzeń AGD i RTV oraz mebli. Wybierając naklejki epoksydowe jako formę promocji i reklamy swojego biznesu, warto wiedzieć, że stawia się przede wszystkim na trwałość i elegancki wygląd!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium