O firmie

Firma Strefa-Logo zajmuje się dystrybucją oraz znakowaniem odzieży firmowej i reklamowej. Pracownicy stosują zaawansowane technologie zdobienia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty. Procedury, a także dostawcy są w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość usług. Koszulki, które posiadają na sobie logo firmy, są w stanie wyróżnić się na tle konkurencji. Firma ta na każdym etapie dokonuje wykonania loga dokładnie, zachowując najmniejsze detale tak, aby klient był zadowolony. Zawsze stawiamy na to, aby to właśnie klient był zadowolony najbardziej i powracał do nas niejeden raz.

Odzież i profesjonalne nadruki

W ofercie naszej firmy Strefa-Logo mamy do zaoferowania Państwu siedemdziesiąt różnych marek, które spełniają normy, a także certyfikaty, które są wymagane przez rynek Unii Europejskiej. Mamy do zaoferowania katalog produktów w postaci takiej jak polary firmowe, odzież reklamowa z nadrukiem, odzież z logo firmy, kurtki typu softshell, koszule biznesowe, ciepłe bezrękawniki, dodatki takie jak czapki, czy torby reklamowe. Zajmujemy się właśnie znakowaniem wyrobów tekstylnych. Wystarczy, że wskażesz, co chcesz wykonać na odzieży, a my wykonamy dowolną metodą znakowania spośród następujących: haft, transfer, sitodruk, aplikacje, naszywkę, elastomer oraz farbę fluorescencyjną. Każda z nich jest osobno dostosowana do rodzaju, wielkości i koloru wybranego wzoru.

Przygotowanie oferty - wizualizacja

Bardzo zależy nam na tym, abyście byli Państwo zadowoleni z produktów, które chcecie zakupić. Dlatego też podczas etapu wyceny przygotowana zostanie bezpłatna wizualizacja z Państwa logo lub grafiką. Poprzez to jesteśmy w stanie jeszcze przed realizacją całego projektu zobrazować Państwa wizję lub przygotować indywidualny projekt. Taka wizualizacja dokonywana jest drogą e-mailową po to, aby wstępnie zatwierdzić projekt. Wizualizacja ma jedynie wygląd poglądowy, więc nie odzwierciedla w stu procentach efektów, jednakże ma ogromne znaczenie w ustaleniu kolorów, a także umiejscowieniu znakowania. Dzięki temu będziecie Państwo wiedzieć znacznie wcześniej, jak mniej więcej będzie prezentowała się odzież reklamowa z nadrukiem czy też z logiem firmy.

Priorytet - zadowolenie klientów korzystających z usług znakowania odzieży

Nasza firma Strefa-Logo skupia się na tym, aby klienci byli zadowoleni z usług przez nas realizowanych. Dlatego też do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny po to, aby spełnić Państwa każde choćby najmniejsze oczekiwanie. Zdajemy sobie sprawę, że to zaufanie jest w stanie spowodować, że zawrzemy długofalową współpracę z jakimś klientem. Klient, który do nas wraca, jest dla nas największym powodem do szczęścia. Zdajemy sobie również sprawę z tego, jak ważny jest Państwa czas. Logistyka, która jest u nas sprawna, a także innowacyjne rozwiązania, pozwalają nam zrealizować projekt nawet w przeciągu kilku dni. Pracujemy dla Państwa na terenie całej Polski. Jesteśmy w stanie dostarczyć zamówienie przez dowolną firmę kurierską.

Infolinia:

Telefon: 505 868 352

Email: kontakt@strefa-logo.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium