Producenci

Nasza firma Strefa-Logo współpracuje z wieloma znanymi producentami cenionymi przez konsumentów. Bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego też działamy wraz z tyloma producentami odzieży. Robimy to w takim celu, aby każdy znalazł coś, co najbardziej jest w jego guście i będzie mu się to podobało. Warto zatem zwrócić uwagę i przedstawić bliżej kilku przykładowych producentów i ich produkty.

Producenci czapek reklamowych - przykłady

Pierwszy producentem czapek, o którym warto wspomnieć jest firma Beechfield. Produkty tej marki charakteryzują się nowoczesnym designem nawiązującym do aktualnych trendów w modzie, co sprawia, że są w stanie zachwycić swoim wyglądem oraz jakością. Ta marka ma do zaoferowania zarówno czapki zimowe, jak i z daszkiem, na których może pojawić się logo firmy. Kolejnym producentem, który ma w swojej ofercie czapki, jest firma Printwear, która ma w swoim asortymencie czapkę z siateczką oraz zimową. Na nich również może zastosowana metoda znakowania.

Producent odzieży sportowej - przykładowa firma

W naszym zestawieniu znajdziecie także producentów odzieży sportowej. Jednym z nich jest marka Cona. Firma do zaoferowania ma plecak sportowy, na którym nasza firma jest w stanie wykonać zdobienie logiem firmy w postaci haftu lub nadruku.

Producenci odzieży roboczej - przykłady

Warto również przedstawić przykładowych producentów odzieży roboczej. Wyróżnić możemy między innymi firmę Yoko. Do zaoferowania mają głównie odzież odblaskową - kamizelki, polarowe kurtki, koszulki. Uszyte zostały one w jak najlepszej jakości. Cieszą się trwałością i wytrzymałością, co przy odzieży roboczej jest istotne. Rimeck to kolejna firma, która jest jednym z najlepszych producentów odzieży roboczej. Do zaoferowania ma polar, kamizelkę, bezrękawnik, bluzę, czapkę, kurtkę, spodnie oraz koszulkę. Na tych rzeczach możliwe jest dokonanie znakowania logiem firmy lub nadrukiem. Dickies jest natomiast producentem odzieży roboczej, a w naszym sklepie są dostępne kurtki, które są odporne na wszelkie przetarcia i zniszczenia. Można umieścić na niej identyfikacje, używając różnych metod znakowania.

Pozostałe rodzaje odzieży reklamowej

Istnieją jeszcze inni producenci odzieży reklamowej. Warto wspomnieć o firmie Karlowsky, która produkuje fartuchy kelnerskie, na których można dokonać znakowania. Brook Travner to natomiast producent, który zajmuje się produkcją spódnic biznesowych. Na nich również można wykonać haft lub nadruk. Tyto zajmuje się natomiast tworzeniem apaszek, krawatów oraz much. Te elementy można stosować do stylizacji firmowej. Na życzenie klientów nasza firma Strefa-Logo jest w stanie wykonać na nich logo firmowe w formie nadruku lub haftu. Marka Seidensticker produkuje eleganckie koszule, które doskonale nadają się jako element stylizacji pracowników. Mogą one znaleźć zastosowanie w różnych miejscach pracy. W naszym sklepie są dostępne koszule dla kobiet oraz dla mężczyzn. Dodatkowo warto podkreślić, że na takiej koszuli logo firmy sprawdzi się doskonale, a za jego wykonanie odpowiedzialni jesteśmy już my.

Infolinia:

Telefon: 505 868 352

Email: kontakt@strefa-logo.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium