Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Jak wybrać odpowiedni nadruk na bluzę?

Jak wybrać odpowiedni nadruk na bluzę?

Zaprojektowanie własnego nadruku na bluzę zdecydowanie zwiększa radość jej użytkowania, a także pozwala na stworzenie indywidualnego i niepowtarzalnego wyrobu, który zwraca na siebie mnóstwo uwagi. Niektórzy decydują się na zabawne wizerunki ulubionych osób, a inni na nietypowe motto bądź hasła zachęcające do działania. Jeszcze inni wykorzystują nadruk na bluzie jako formę wyróżnienia swojej własnej firmy, a także jako sposób zachęcenia klientów do zadawania pytań danemu pracownikowi. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich najpopularniejszych wariantów wydruków!

Nietypowe nadruki związane z własnym hobby to zawsze doskonały wybór

Praktycznie wszyscy mają swoje ulubione zainteresowania, które dają mnóstwo radości na co dzień. Dla jednych są to wyprawy w góry, survival i trekking, a dla innych granie na komputerze bądź czytanie książek lub jazda na rolkach czy też układanie klocków Lego. Warto wykorzystać swoje hobby podczas projektowania spersonalizowanej bluzy. Umieść na froncie np. ostatnio odwiedzoną miejscowość, która szczególnie zapadła Ci w pamięć bądź też zaprojektuj bluzę z zaznaczoną trasą, którą udało Ci się pokonać pieszo bądź rowerem. Warto także umieścić na niej swoją ulubioną grę bądź jej bohatera, a nawet niespotykane i nietypowe zdjęcie swojej ulubionej drużyny piłkarskiej w zwycięskim składzie sprzed wielu dziesięcioleci. Warto wiedzieć, że w sklepach z gotową odzieżą znajduje się bardzo niewiele bluz z poszukiwanym przez nas nadrukiem, dlatego też stworzenie własnego to doskonałe rozwiązanie.

Nadruk dla wielbicieli konkretnych zespołów, aktorów bądź myśli politycznej

Wielbiciele konkretnych osobistości, np. noblistów, pisarzy bądź aktorów i sportowców sprzed wielu lat mają największy problem z zakupem odzieży z ich podobizną. Przeważnie w sklepach znajdują się wyłącznie bluzy z nadrukami znanych obecnie osób z pierwszych stron gazet, zaś zakup bluzy z np. konkretnym wynalazcą lub malarzem sprzed wielu wieków jest w zasadzie całkowicie niemożliwy. Można na szczęście to zmienić.

W naszej firmie możesz zlecić nadrukowanie na bluzie np. wizerunku wybranego pisarza lub aktora sprzed wielu dekad, który nie zapisał się na stałe w kartach historii. Wiele osób decyduje się także na ulubionego bohatera z kreskówki, z którym się np. utożsamiają lub darzą szczególną sympatią, a także na nadrukowanie na froncie swojej bluzy wizerunku malarza w postaci urokliwego autoportretu. Możliwości jest bardzo wiele, a wszystkie zapewnią otrzymanie bluzy nietypowej i niespotykanej.

Zabawny nadruk dla indywidualistów

Jeśli lubisz poprawiać humor samemu sobie oraz innym, zdecyduj się na prasowanki w postaci śmiesznego motto bądź nietypowego hasła, które zwróci na siebie mnóstwo uwagi. Wiele osób traktuje takie rozwiązanie jako zdecydowanie najlepsze. Tekst może być stonowany, krótki i jednokolorowy, a także wielobarwny, długi i mocno rzucający się w oczy. To, który wariant okaże się lepszy zależy głównie od prywatnych upodobań danej osoby. Na bluzie można także umieścić bardzo satyryczny tekst lub obraz, np. zdjęcie ulubionego aktora w jego najśmieszniejszej pozycji. Możliwości są setki, a jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Nadruk na bluzie jako forma upamiętnienia ciekawej sytuacji lub uroczystości

Nadruk na bluzie może stanowić także bardzo ciekawe rozwiązanie na większe lub mniejsze imprezy, które są dla nas szczególnie ważne, np. okrągłe 30-urodziny, 18-nastka lub przeprowadzka do nowego lokum. Warto wówczas umieścić na bluzie datę wybranej imprezy, a także jej krótki opis bądź ciekawe zdjęcie nawiązujące do tej konkretnej sytuacji. Taką bluzę z pewnością zachowa każdy gość i solenizant jako prawdziwy sentyment na wiele lat. Zachęcamy do zabawy i eksperyment. Na bluzie dedykowanej na imprezę urodzinową warto wkomponować zdjęcie bawiącego się solenizanta wraz z jego imieniem i datą urodzin i podarować ją wszystkim gościom już na samym wejściu. Taka zabawa będzie z pewnością znacznie przyjemniejsza i bardziej nietypowa, dlatego na dłużej zapadnie w pamięć wszystkim gościom.

Nadruk firmowy niezbędny w każdym przedsiębiorstwie

Odzież robocza pełni głównie funkcję ochronną i zabezpieczającą, może być jednak także ciekawym nośnikiem reklamowym. Bluzy są jedną z najpopularniejszych części garderoby wykorzystywaną w praktycznie każdej gałęzi przemysłu jako podstawowa forma ochrony pracownika przed działaniem niekorzystnych warunków pracy lub pogody, tym samym warto także zadbać o jej stylistykę. Wielu przedsiębiorców umieszcza na swoich bluzach firmowych między innymi bardzo ciekawy logotyp bądź hasło reklamowe, niektórzy wykorzystują także prostą nazwę marki. Ciekawe i przyjazne motto może np. informować o podejściu danej firmy do jakości oraz informować o stanowisku danego pracownika, a nawet zachęcać do zadawania pytań w przypadku pracy stacjonarnej. Możliwości są setki, warto wykorzystać je wszystkie i zakupić w Strefa-logo.pl spersonalizowaną przez siebie bluzę.

Inne wpisy

Wpisy blogowe

Czym jest odzież robocza?

W wielu przedsiębiorstwach noszenie odzieży roboczej jest obligatoryjne, gdyż bez niej wykonywanie poszczególnych prac byłoby zarówno niebezpieczne, jak i niekomfortowe dla pracownika. Na rynku znajdziemy setki różnych wariantów odzieży dedykowanej do pracy fizycznej. 

Dlaczego warto znakować odzież?

Odpowiednio oznakowana odzież sprawdza się w każdej firmie. Pracownicy zarówno sklepów, hurtowni, jak i firm zajmujących się różnego rodzaju usługami będą o wiele lepiej się prezentować ubrani w firmową odzież. Dlaczego? Co sprawia, że klienci przykładają tak dużą wagę do ubioru pracowników?

Jakie są rodzaje odzieży roboczej?

Odzież robocza to niezbędny element garderoby pracownika, który ma za zadanie chronić go przed różnego rodzaju zagrożeniami, jakie niosą ze sobą wykonywane obowiązki zawodowe. To, kiedy odzież robocza jest obowiązkowa, ściśle określają przepisy BHP.

Zastosowanie odzieży ostrzegawczej

Każde ubranie, oprócz tego, że powinno mieć odpowiedni wygląd, ma spełniać także inne zadania. One często również mają wpływ na to, jak odzież się prezentuje. Ważną rolę wygląd odgrywa w przypadku odzieży ostrzegawczej. 

Infolinia:

Telefon: 505 868 352

Email: kontakt@strefa-logo.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium