Sublimacja

Sublimacja

Sublimacja to metoda pozwalająca na przeniesienie dowolnego projektu graficznego (np. zdjęcia) na materiał poliestrowy. Sublimację zazwyczaj wykonuję się na odzieży sportowej w kolorze białym. Dużą zaletą sublimacji jest to, że grafika nie jest wyczuwalna pod palcem ponieważ barwnik wnika w strukturę odzieży.

Gdzie sprawdzi się sublimacja?

Metoda przeznaczona do znakowania odzieży sportowej wykonanej z poliestru. Za pomocą sublimacji można wykonać dowolny projekt graficzny wraz z przejściami tonalnymi i zachowaniem najdrobniejszych szczegółów.

W którym miejscu można wykonać sublimację?

Najczęściej wykonujemy sublimację na piersi, plecach, ramieniu lub kołnierzu, rękawach. Sublimacja nie ma ograniczeń jeśli chodzi o miejsce znakowania.

Jaki jest koszt sublimacji?

Cena sublimacji zależy od powierzchni oraz nakładu. Bardzo dużą zaletą sublimacji jest fakt ,że metoda ta nie wymaga żadnych przygotowań. Nawet bardzo skomplikowane projekty składające się z wielu grafik nie generują wysokich kosztów.

Czy sublimacja ma jakieś ograniczenia?

Sublimacja jest stosowana tylko na materiałach syntetycznych (poliestrowych) lub z jego domieszką . Aby uniknąć przekłamania kolorów technikę stosuję się na tekstyliach w kolorze białym.

Infolinia:

Telefon: 505 868 352

Email: kontakt@strefa-logo.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium