Nadruk Transferowy

Transfer

Metoda polegająca na przygotowaniu projektu na specjalnym nośniku lub folii. Grafika zostaje przeniesiona na odzież za pomocą prasy transferowej. Technika ta bardzo dokładnie odwzorowuje detale, można zastosować wielobarwne nadruki zawierające przejścia tonalne. Transfer pozwala uzyskać nadruki w pełnej gamie kolorystycznej, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej rozdzielczości. Dużą zaleta tej metody jest szybki czas realizacji.

 

Gdzie sprawdzi się nadruk transferowy?

Metoda przeznaczona zarówno dla skomplikowanych projektów jak i jednokolorowych nadruków. Transfer idealnie nadaje się do znakowania kurtek softshellowych. Technika ta sprawdzi się na zarówno bawełnie jak i poliestrze. Transfer najczęściej stosowany jest na kurtkach, koszulkach, bluzach oraz koszulkach polo

W którym miejscu można wykonać nadruk transferowy?

Najczęściej wykonujemy transfer na piersi, plecach, ramieniu. Transfer doskonale sprawdza się w trudno dostępnych miejscach np. kieszonka

Jaki jest koszt nadruku typu transfer?

Cena transferu zależy od powierzchni oraz nakładu. W przypadku transferów plastizolowych niezbędne są wcześniejsze przygotowania i na cenę ma wpływ także liczba kolorów.

Czy transfer ma jakieś ograniczenia?

Mimo, że transfer to najbardziej uniwersalna metoda ma jednak pewne ograniczenia, tak jak każdy nadruk technika ta nie może być stosowana na polarach.

 

Infolinia:

Telefon: 505 868 352

Email: kontakt@strefa-logo.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium