JAK ZAMAWIAĆ

Odzież z usługą znakowania

1. Znajdź produkt który Cię interesuję. Wybierz przycisk "ZAPYTAJ O ZNAKOWANIE" i prześlij nam informację o przybliżonej ilości danego artykułu, który chcesz zamówić - UWAGA : jeżeli interesuje Cię więcej produktów możesz zawrzeć wszystko w jedną wiadomości (przykład poniżej). NA TYM ETAPIE NIE WYMAGAMY REJESTRACJI/LOGOWANIA wystarczy podać imię oraz adres e-mailowy abyśmy mogli przesłać ofertę na podstawie otrzymanego zapytania.

 

 

 

2. Następnie prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączonymi plikami graficznymi, które chcą Państwo umieścić na produktach (przypominamy że do przygotowania projektu niezbędny jest plik wektorowy. Jeżeli nie posiadają Państwo pliku w corelu możliwe jest wysłanie innego pliku o dużej rozdzielczości np JPG, PSD, PNG. Pliki prosimy kierować na nasz adres e-mail kontakt@strefa-logo.pl

 

3. Po przesłaniu powyższych informacji zostanie Państwu przydzielony doradca handlowy, który wyceni projekt oraz przygotuję bezpłatną wizualizację poglądową.

4. Po akceptacji wyceny oraz wizualizacji zostanie do Państwa przesłana faktura PROFORMA. Po jej opłaceniu przystępujemy do realizacji projektu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium