Haft Komputerowy

Najbardziej prestiżowa oraz trwała metoda znakowania odzieży polegająca na wykonaniu projektu graficznego za pomocą nici. Haft komputerowy charakteryzuję się bardzo dużą odpornością na wysokie temperatury, środki chemiczne, pranie oraz prasowanie. Stosując dodatkowe efekty można uzyskać haft 3D lub zastosować metalizowaną lśniącą nić w kolorze srebrnym lub złotym.

 

Gdzie sprawdzi się haft komputerowy?

Idealne metoda dla niskich nakładów. Haft najczęściej wykorzystywany jest do znakowania koszul, polarów, koszulek polo, czapek, torb oraz ręczników. Haft komputerowy sprawdzi się na każdej strukturze materiału.

 

W którym miejscu można wyhaftować logo?

Najczęściej wykonujemy haft na piersi, plecach, ramieniu lub kołnierzu. Generalnie haft komputerowy nie ma większych ograniczeń i logo można wykonać praktycznie w każdym miejscu.

 

Jaki jest koszt haftu komputerowego?

Cena haftu komputerowego zależy od powierzchni oraz nakładu. Warto zwrócić uwagę, że po stworzeniu tzw. programu hafciarskiego można go wykorzystać ponownie przy kolejnych realizacjach

 

Czy haft komputerowy ma jakieś ograniczenia?

Ze względu na to, że zdobienie haftem odbywa się za pomocą wkuć igły nie jest możliwe wykonanie przejść tonalnych. Bardzo skomplikowane logotypy o dużej liczbie drobnych elementów są trudne do uzyskania -zalecany jest nadruk. W przypadku haftowania napisów minimalna wysokość czcionki to 0,8 cm wysokości

 

Infolinia:

Telefon: 505 868 352

Email: kontakt@strefa-logo.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium