Haft Komputerowy

Zastanawiając się co to jest haft komputerowy, warto znać historię metody znakowania, która jest wykorzystywana od stuleci - zaczynając od technik manualnych po maszynowe. Tkane wzory były niegdyś symbolem ekskluzywności i luksusu, w szczególności zdobiąc szaty królewskie. Dziś mają bardziej przyziemny charakter, jednak wciąż prezentują się bardzo elegancko. Zdecydowanie hafty komputerowe są najbardziej prestiżową oraz trwałą metodą znakowania odzieży polegająca na wykonaniu projektu graficznego za pomocą nici. Haft charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na wysokie temperatury, środki chemiczne, pranie oraz prasowanie. Stosując dodatkowe efekty można uzyskać haft 3D lub zastosować metalizowaną lśniącą nić w kolorze srebrnym lub złotym.

 

Gdzie sprawdzi się haft komputerowy?

Idealna metoda dla niskich nakładów. Haft komputerowy najczęściej wykorzystywany jest do znakowania koszul, polarów, koszulek polo, czapek, toreb oraz ręczników reklamowych. Jest dość wszechstronny i uniwersalny, dlatego świetnie sprawdza się na każdej strukturze materiału. Starannie wykonany prezentuje się bardzo elegancko, co przekłada się na efekt projektu i może stanowić ciekawą koncepcję wizualną marki za pośrednictwem oryginalnych gadżetów reklamowych.

 

W którym miejscu można wykonać haft logo?

Najczęściej wykonujemy haft logo na piersi, plecach, ramieniu lub kołnierzu. Generalnie haft maszynowy nie ma większych ograniczeń i logo można wykonać praktycznie w każdym miejscu.

 

Ile kosztuje haft komputerowy?

Cena haftu maszynowego zależy od powierzchni oraz nakładu. Warto zwrócić uwagę, że po stworzeniu tzw. programu hafciarskiego można go wykorzystać ponownie przy kolejnych realizacjach, co jest szczególnie przydatne przy wykonywaniu gadżetów reklamowych na regularnie odbywają się imprezy branżowe. Właśnie dlatego zadając sobie pytanie ile kosztuje haft komputerowy, warto już na wstępie rozważyć częstotliwość wykonywania projektów, aby w przyszłości mieć szansę na optymalizację kosztów.

 

Czy wzory haftu komputerowego mają jakieś ograniczenia?

Ze względu na to, że zdobienie haftem odbywa się za pomocą wkłuć igły nie jest możliwe wykonanie przejść tonalnych. Bardzo skomplikowane logotypy o dużej liczbie drobnych elementów są trudne do uzyskania - zalecany jest nadruk na przykład sitodrukiem. W przypadku napisów, minimalna wysokość czcionki to 0,8 cm. Wzory haftu komputerowego w zdecydowanej większości są do precyzyjnego odtworzenia.

Czy haft na odzieży jest wytrzymały?

Hafty komputerowe na odzieży są najtrwalszą z dostępnych metod znakowania. Nie ulegają zniszczeniom pod wpływem prania, promieni słonecznych, czy innych czynników niekorzystnych. Nie tracą walorów estetycznych, szczególnie koloru i formy, dzięki czemu mimo upływu czasu wciąż prezentują się bardzo elegancko i stylowo. Są doskonałym pomysłem na personalizowanie odzieży roboczej bez względu na profesję. Wyszywane logo na ubraniach za pomocą haftu maszynowego można bez najmniejszego ryzyka prasować. Świetnie prezentuje się na odzieży pracowników restauracji, hoteli i placówek medycznych. Zdobi sportowe T-shirty, outdoorowe polary i gustowne koszule. Bardzo często nasi klienci decydują się na haft maszynowy na ręcznikach wykorzystywany w lokalach gastronomicznych, gabinetach odnowy biologicznej i miejscach noclegowych. Zainteresowaniem cieszy się również haft komputerowy na koszulkach dla pracowników w czasie imprez integracyjnych i wspólnych wyjazdów. To świetny sposób na gadżet reklamowy, który będzie przydatny w codziennym użytkowaniu.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących naszych usług - zapraszamy do kontaktu zarówno drogą mailową, jak i telefoniczną. Postaramy się na wszystkie odpowiedzieć, by z powodzeniem dokonać właściwego wyboru produktów. Nie zwlekaj i już dziś zainteresuj się naszą szeroką i bogatą ofertą. Działamy wysyłkowo na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej!

Infolinia:

Telefon: 505 868 352

Email: kontakt@strefa-logo.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium