Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Jaka gramatura polaru bedzie najlepsza? - wybieranie gramatury

Jaka gramatura polaru bedzie najlepsza? - wybieranie gramatury

Czym są polary?

Polary są jedną z najczęściej używanych części ubioru roboczego i nie tylko. Są niezwykle uniwersalne i lubiane przez użytkowników ze względu na ich miękkość oraz przyjemny dla skóry materiał, a także wysoką funkcjonalność. Ważne, aby odzież typu polar była wykonana z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu będzie miała znacznie dłuższą żywotność oraz zapewni wysoki komfort użytkowania. Co polecamy?

Co proponujemy?

Proponowane przez firmę Strefa-Logo polary w wersji męskiej oraz damskiej, z nadrukiem, bardzo dobrze przylegają do ciała, dzięki czemu wykonywanie określonych ruchów w czasie codziennej pracy nie stanowi żadnego problemu ani nie powoduje dyskomfortu. Jest to bardzo istotna cecha polaru, dzięki której pracownicy z chęcią będą nosili odzież roboczą sygnowaną nadrukiem Twojej firmy. Ponadto atrakcyjne i różnorodne kolory proponowanych przez firmę polarów powodują, że chętnie korzystają z nich osoby w każdym wieku. Nasi klienci doceniają ich modny krój oraz intensywność barw, które sprawiają, że oferowane ubrania robocze cieszą się wciąż rosnącą popularnością. Co więcej, polary z nadrukiem, które oferujemy, są łatwe w utrzymaniu czystości. Niewielkie plamy wystarczy przeprać ręcznie lub w pralce, przy zastosowaniu odpowiedniej temperatury oraz środków piorących zgodnych z oznakowaniem na metce odzieży.

Jaka jest oferta polarów w Strefie-Logo?

Proponujemy polary w wersji roboczej, premium oraz standard. Jest to zaproponowana przez firmę Strefa-Logo selekcja, dzięki której można jeszcze łatwiej dobrać produkt odpowiedni do potrzeb pracowników oraz firmy, a wszystko to z myślą o zadowoleniu klientów oraz o wysokiej potrzebie komfortu pracowników. Polary robocze są narzędziem pracy dla pracowników, odpowiednim na każdy sezon. Polarowe bluzy ochronne świetnie sprawdzają się podczas pracy w niskiej temperaturze oraz skutecznie chronią przed wiatrem lub deszczem. Łatwo można je oczyścić. Z pewnością spodobają się pracownikom ze względu na ich miękkość oraz miły w dotyku materiał. Gramatura wynosi 280-360 g/m2.

Polary standard łączą w sobie wszystkie wymienione dotychczas atrakcyjne cechy. Świetnie sprawdzają się jako narzędzie pracy, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym oraz jako wizualna prezentacja. Dzięki doskonałej jakości nadruku oraz samej odzieży pracownicy stają się żywą wizytówką firmy. Ich gramatura wynosi 200-330 g/m2.

Polary premium to odzież pracownicza, która jest wykonywana z niezwykle trwałego i zarazem przyjemnego dla ciała materiału. Użytkowanie polarów tego typu zapewnia maksymalny poziom komfortu użytkownika. Bluza polarowa z logo firmy typu premium to odzież spełniająca najwyższe standardy, a jednocześnie skuteczny nośnik reklamowy. Gramatura tych polarów wynosi 170-420 g/m2.

Jaka gramatura polaru jest najlepsza?

Naturalnie istnieją zróżnicowane gramatury polarów, czyli podział odzieży polarowej ze względu na sposób jej wykonania. To bardzo ważna cecha, która odpowiada przede wszystkim za zdolność ocieplania, a także wygodę. Gramatura polaru powinna być dobrana zgodnie z przeznaczeniem odzieży. Co to oznacza? Jeśli planujesz zaopatrzyć swoich pracowników w polary w sezonie letnim, powinieneś zadbać o to, aby nie były zbyt ciepłe, ponieważ może to niekorzystnie wpłynąć na ich wydajność podczas pracy. Zbyt wysoka temperatura z pewnością obniży ich wydajność. Natomiast kupując odzież polarową dla pracowników w sezonie zimowym, należy zadbać, aby była wystarczająco gruba, dzięki czemu zapewni odpowiednią temperaturę ciała podczas pracy w chłodzie.

Zatem gramatura polarów jest niezwykle ważnym aspektem w procesie doboru odzieży roboczej dla pracowników. Należy zwrócić na nią szczególną uwagę i dobrać gramaturę i sposób wykonania polaru do przeznaczenia odzieży roboczej. Zapewnienie pracownikom wysokiego komfortu bezapelacyjnie wpłynie pozytywnie na ich stosunek do pracy oraz firmy. Jest to z pewnością bardzo ważne dla każdego przedsiębiorcy!

Inne wpisy

Wpisy blogowe

Czym jest odzież robocza?

W wielu przedsiębiorstwach noszenie odzieży roboczej jest obligatoryjne, gdyż bez niej wykonywanie poszczególnych prac byłoby zarówno niebezpieczne, jak i niekomfortowe dla pracownika. Na rynku znajdziemy setki różnych wariantów odzieży dedykowanej do pracy fizycznej. Różnią się kolorystyką, rodzajem zastosowanego materiału, poziomem odporności na poszczególne zagrożenia, a także fasonem i ewentualnie kolejnymi dodatkami zwiększającymi ich użytkowość. Warto poznać pojęcie odzieży roboczej z bliska i wprowadzić ją do swojego przedsiębiorstwa.

Jak wybrać odpowiedni nadruk na bluzę?

Zaprojektowanie własnego nadruku na bluzę zdecydowanie zwiększa radość jej użytkowania, a także pozwala na stworzenie indywidualnego i niepowtarzalnego wyrobu, który zwraca na siebie mnóstwo uwagi. Niektórzy decydują się na zabawne wizerunki ulubionych osób, a inni na nietypowe motto bądź hasła zachęcające do działania. Jeszcze inni wykorzystują nadruk na bluzie jako formę wyróżnienia swojej własnej firmy, a także jako sposób zachęcenia klientów do zadawania pytań danemu pracownikowi. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich najpopularniejszych wariantów wydruków!

Zastosowanie odzieży ostrzegawczej

Każde ubranie, oprócz tego, że powinno mieć odpowiedni wygląd, ma spełniać także inne zadania. One często również mają wpływ na to, jak odzież się prezentuje. Ważną rolę wygląd odgrywa w przypadku odzieży ostrzegawczej. Ze względu na zastosowanie odzieży ostrzegawczej istotne jest, aby dostosować jej sposób wykonania oraz kolorystykę do tego, jakie funkcje będzie miała do spełnienia.

Infolinia:

Telefon: 505 868 352

Email: kontakt@strefa-logo.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium