Polary z logo

Praca fizyczna w zależności od panujących warunków w danym miejscu wymaga odpowiedniego wyposażenia, szczególnie w bezpieczny i komfortowy strój. Typowa odzież robocza obejmuje najczęściej wytrzymałe spodnie, ciepłe polary, elementy ostrzegawcze oraz odblaskowe, kurtki, koszulki i bluzy. Całe wyposażenie pozwala osiągnąć najwyższy komfort, zapewniając pracownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony podczas pracy. Jednym z najważniejszych i niezbędnych elementów odzieży roboczej jest bez wątpienia polar, szczególnie jeśli chodzi o wykonywanie obowiązków fizycznych na powietrzu bądź w chłodnych, nieogrzewanych halach czy magazynach. W prezentowanej przez nas ofercie udostępniamy szeroki wybór różnego rodzaju modeli w ciekawej stylistyce oraz rozmaitej kolorystyce. 

Polary robocze z nadrukiem gwarancją profesjonalnej firmy 

Posiadamy polary zarówno o właściwościach cieplnych, jak i ochronnych. Umożliwiamy wykonanie na ich powierzchni najwyższej jakości nadruku, co skierowane jest głównie do klientów firmowych. Dzięki temu idealnie sprawdzą się jako profesjonalna odzież robocza, jednocześnie dbając o skuteczną reklamę danej marki. Na modelach wykonujemy znakowanie za pomocą haftu lub naszywki, co prezentuje się bardzo efektownie. Najnowocześniejsza technologia i innowacyjne rozwiązania pozwalają na osiągnięcie dbałości nawet o najmniejszy szczegół logo. Polary z nadrukiem to świetny i przy tym wysoce funkcjonalny sposób na reklamę firmy w łatwy sposób.

Polary z logo najwyższej jakości z doskonałymi właściwościami cieplnymi

W związku z nowoczesną technologią i większymi możliwościami marketingowymi na rynku, klienci wymagają fachowego podejścia na najwyższym poziomie. Logo na polarach będzie minimalistycznym detalem, który jednak docelowo wpłynie na odbiorcę i zapadnie w jego pamięci. Z jednej strony sprawi, że marka będzie o wiele lepiej postrzegana, z drugiej natomiast przyczyni się do jej większej rozpoznawalności, pozostając w świadomości wielu potencjalnych klientów. Wykonywany przez nas nadruk doskonale odwzorowuje każdy szczegół oraz kolorystykę logo, dzięki czemu polary z haftem będą prezentowały się bardzo stylowo i efektownie. Spełnią funkcję praktyczną, chroniąc oraz zapewniając ciepło podczas pracy. Sprawdzą się bez wątpienia w firmach produkcyjnych oraz usługowych, gdzie pracownicy mają stały kontakt z klientem podczas wykonywania swoich obowiązków.

Szeroki wybór polarów roboczych z nadrukiem

Prezentowana przez nas kolekcja polarów pochodzi od renomowanych producentów, którzy gwarantują najwyższą jakość produktów. Oferowane modele wykonywane są z prawdziwego, solidnego polaru lub mikropolaru, o wykończeniu antypillingowym, zapobiegającym mechaceniu się materiału. Wyposażone w system solidnych zamków, niektóre modele są dodatkowo wzmocnione na łokciach czy barkach lub wykończone materiałem zapobiegającym osiadaniu wody (water-repellent). Wyróżniają się odpowiednią grubością, co zapewnia najlepszej klasy ciepło, przy jednoczesnym poczuciu komfortu noszenia. Polary z nadrukiem nie krępują ruchów i pozwalają na poczucie wygody oraz pełnej swobody. W asortymencie można znaleźć polary z wykonanym specjalnie haftem w różnych kolorach, np. szarym, czarnym, granatowym, czerwonym, a nawet żółtym, zielonym czy fluorescencyjnym, dopasowując wszystkie właściwości względem specyfiki własnej firmy.  

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium