Opcje przeglądania
Cena
 • od
  do

Koszulki dziecięce z nadrukiem

Zawody sportowe, wspólny wyjazd czy działalność artystyczna – to mnóstwo radości dla dzieci. Będzie im jeszcze przyjemniej, jeśli na pamiątkę dostaną coś ładnego i praktycznego. Na przykład dedykowane koszulki dziecięce z własnym nadrukiem. Drużyny sportowe, klasy czy grupy artystyczne dzięki temu mogą godnie się prezentować i poczuć ducha wspólnoty. To pogłębia integrację i sprawia, że zespół jest lepiej zgrany. Koszulka dziecięca z własnym nadrukiem to również częsty element „pakietów startowych”, czy to podczas zawodów, czy wspólnych wyjazdów. W połączeniu z dedykowaną bluzą czy torbą wygląda świetnie! Jakie ma jeszcze zalety?

Koszulka t-shirt dziecięca Sol's Imperial Kids Koszulka t-shirt dziecięca Sol's Imperial Kids
Producent: Sol's
Cena: 23,23 zł (netto: 18,89 zł )
szt.
zobacz więcej
Koszulka polo dziecięca Malfini Pique Koszulka polo dziecięca Malfini Pique
Producent: Malfini
Cena: 36,22 zł (netto: 29,45 zł )
szt.
zobacz więcej
Koszulka dziecięca t-shirt Malfini Basic Koszulka dziecięca t-shirt Malfini Basic
Producent: Malfini
Cena: 14,35 zł (netto: 11,67 zł )
szt.
zobacz więcej

 • Wzmacnia poczucie przynależności do grupy.
 • Pozwala łatwiej odszukać się w dużej przestrzeni.
 • Pogłębia integrację w zespole.
 • To praktyczna i chętnie noszona pamiątka.

Te wszystkie cechy można wykorzystać podczas wyjazdów, zawodów czy działań promocyjnych (na przykład Dni Otwartych, Targów itp).

Gdzie przyda się T-shirt dla dzieci z nadrukiem

Koszulka to bardzo wdzięczny materiał. Prosty krój i możliwość zastosowania różnorodnych technik znakowania sprawia, że to bardzo popularny gadżet podczas wyjazdów, zawodów czy konferencji. Koszulka dziecięca z nadrukiem przyda się zwłaszcza podczas:

 • zawodów, szczególnie biegowych;
 • treningu drużyn sportowych;
 • wyjazdów szkolnych, na przykład na tzw. Zieloną Szkołę;
 • Dni Otwartych lub imprez targowych.
 • Może stanowić element stroju uczniowskiego na przykład podczas zajęć z wychowania fizycznego.

Oczywiście lista sytuacji, w których przydadzą się koszulki dziecięce z nadrukiem, jest znacznie dłuższa. Równie imponująca jest lista technik znakowania, które możemy wykorzystać podczas realizacji projektów.

Koszulki dla dzieci z nadrukiem – techniki znakowania

Jeśli chodzi o realizację projektu, ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Na tkaninę można przenieść praktycznie każdy wzór (w zależności od techniki). Od loga szkoły na rękawie bądź piersi aż do sublimacji w przypadku odzieży sportowej.

 • Haft to świetny pomysł na realizację drobnych projektów graficznych. Dobrym przykładem będzie właśnie logotyp klubu/szkoły/zespołu, umieszczony w widocznym miejscu. Najczęściej jest to ramię i/lub pierś. Haft jest wypukły i trwały, dzięki czemu koszulki dla dzieci z własnym nadrukiem ozdobione tą techniką są trwałe, a wzór nie ulegnie uszkodzeniu.
 • Sublimację najczęściej wykorzystuje się do zdobienia odzieży sportowej w kolorze białym. Organizatorzy zawodów czy imprez biegowych mogą dzięki niej zapewnić Uczestnikom piękną i praktyczną pamiątkę. Barwnik wnika w tkaninę (najczęściej poliester) i dlatego jest to trwała technologia. Umożliwia realizację nawet skomplikowanych projektów.
 • Transfer polega na przygotowaniu wzoru na folii i przeniesieniu go na materiał za pomocą specjalnej prasy transferowej.
 • Sitodruk to technika przenoszenia wzoru na materiał za pomocą farby drukarskiej. Ta technika pozwala stworzyć trwałe i odporne na pranie wzory.

Niezależnie od wyboru techniki koszulki dla dzieci z własnym nadrukiem z pewnością okażą się hitem.

Infolinia:

Telefon: 505 868 352

Email: kontakt@strefa-logo.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium