Fartuchy gastronomiczne z własnym nadrukiem

Odzież gastronomiczna jest niezbędna. W kuchni albo podczas obsługi sali personel ma do czynienia z potencjalnie brudzącymi zupami, sosami i olejami. Doskonałym sposobem na zabezpieczenie ubrań jest fartuch gastronomiczny z nadrukiem. Każdy kucharz z przyjemnością założy personalizowany fartuch z logo wyposażony w praktyczne kieszenie. Sprawdzi się w bistro, pizzerii czy restauracji. W naszej ofercie znajdują się również fartuchy z nadrukiem w wersji dziecięcej oraz zapaski kelnerskie. Dlaczego warto zdecydować się na zakup?

Długi fartuch biodrowy Bargear 89 x 79 cm Długi fartuch biodrowy Bargear 89 x 79 cm
Producent: Bargear
Cena: 76,12 zł (netto: 61,89 zł )
szt.
zobacz więcej
Fartuch kelnerski Karlowsky Premium 75 x 95 cm Fartuch kelnerski Karlowsky Premium 75 x 95 cm
Producent: Karlowsky
Cena: 91,68 zł (netto: 74,54 zł )
szt.
zobacz więcej
Fartuch kucharski wiązany na szyi 89 x 92cm Fartuch kucharski wiązany na szyi 89 x 92cm
Producent: Bargear
Cena: 86,99 zł (netto: 70,72 zł )
szt.
zobacz więcej
Długi fartuch kelnerski z kieszeniami Sol's Gala 90 x 75cm Długi fartuch kelnerski z kieszeniami Sol's Gala 90 x 75cm
Producent: Sol's
Cena: 56,72 zł (netto: 46,11 zł )
szt.
zobacz więcej
Fartuch gastronomiczny do kolan Sol's Greenwich Fartuch gastronomiczny do kolan Sol's Greenwich
Producent: Sol's
Cena: 50,47 zł (netto: 41,03 zł )
szt.
zobacz więcej
Fartuch kelnerski do kolan Essential 67 x 78 cm Fartuch kelnerski do kolan Essential 67 x 78 cm
Producent: Premier
Cena: 38,84 zł (netto: 31,58 zł )
szt.
zobacz więcej
Długi fartuch gastronomiczny Exner 100 x 100 cm Długi fartuch gastronomiczny Exner 100 x 100 cm
Producent: Exner
Cena: 65,25 zł (netto: 53,05 zł )
szt.
zobacz więcej
Fartuch dzięciecy do gastronomii Neutral 60 x 76,5 cm Fartuch dzięciecy do gastronomii Neutral 60 x 76,5 cm
Producent: Neutral
Cena: 60,60 zł (netto: 49,27 zł )
szt.
zobacz więcej
Fartuch gastronomiczny wiązany na szyi 75 x 100cm Fartuch gastronomiczny wiązany na szyi 75 x 100cm
Producent: Karlowsky
Cena: 56,87 zł (netto: 46,24 zł )
szt.
zobacz więcej
Fartuch gastronomiczny z kieszonką Exner 80 x 100 cm Fartuch gastronomiczny z kieszonką Exner 80 x 100 cm
Producent: Exner
Cena: 66,79 zł (netto: 54,30 zł )
szt.
zobacz więcej
Fartuch kelnerski z logo 100% bawełna 75 x 100cm Fartuch kelnerski z logo 100% bawełna 75 x 100cm
Producent: Karlowsky
Cena: 60,10 zł (netto: 48,86 zł )
szt.
zobacz więcej
Fartuch kucharski dla dzieci 64 x 47 cm Sol's Apron Gala Fartuch kucharski dla dzieci 64 x 47 cm Sol's Apron Gala
Producent: Sol's
Cena: 45,04 zł (netto: 36,62 zł )
szt.
zobacz więcej

Odzież gastronomiczna jest niezbędnym elementem dla każdego kucharza i obsługi pracującej w kuchni. Warto wybierać wyłącznie najwyższej jakości tkaniny, które są odporne na uszkodzenia, a także skutecznie chronią personel przed brudzącymi zupami, sosami czy olejami. Znakomitym sposobem na zabezpieczenie się przed trwałymi plamami są fartuchy gastronomiczne dostępne w naszym sklepie, które sprawdzą się w pizzeriach, restauracjach, cukierniach czy piekarniach. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją, w której z pewnością każdy znajdzie idealny fartuch kuchenny z nadrukiem dla siebie.

 • Produkt dedykowany jest pracownicom i pracownikom lokali gastronomicznych, takich jak bistra, cukiernie, pizzerie czy restauracje. Mają za zadanie zabezpieczyć odzież personelu przed zanieczyszczeniem w trakcie gotowania czy obsługi gości.
 • Obsługa lokalu wygląda spójnie i schludnie, zachęcając tym samym gości do odwiedzin i złożenia zamówienia.
 • Fartuch z logo firmy pozwala zacieśnić więzi między członkami zespołu, dzięki czemu praca jest przyjemniejsza, atmosfera lepsza, a rotacja mniejsza.
 • Schludny strój roboczy to również sposób na wyrażenie uznania za ciężką pracę w kuchni i na sali.

Fartuch gastronomiczny z nadrukiem – dlaczego warto

Fartuch kuchenny z własnym nadrukiem dostępny jest w wielu wariantach do wyboru. Może być dłuższy (100 x 100 m) lub krótszy (80 x 100cm). Oba regulowane są za pomocą pasków, dzięki czemu dopasują się do figury. Są dodatkowo wyposażone w praktyczne kieszenie, dzięki czemu praca będzie przebiegać o wiele sprawniej. Kucharz może mieć pod ręką swoje narzędzia, a kelner czy kelnerka – sprawnie rozliczyć zamówienie. Wykonane z mieszanki bawełny i poliestru są jednocześnie przewiewne i elastyczne. Można wybrać jedną z wielu wersji kolorystycznych. Dzięki temu można szybko, sprawnie i z uśmiechem na ustach skupić się na obsłudze gości lokalu. Mają więc wiele zalet:

 • Fartuch z logo zakładu i we właściwym kolorze to element systemu identyfikacji wizualnej lokalu.
 • Chroni odzież przed zabrudzeniem podczas pracy.
 • Sprawia, że personel wygląda spójnie i schludnie – wszyscy godnie reprezentują firmę i mają szansę poczuć się częścią zespołu.
 • Praktyczne kieszenie ułatwiają pracę.
 • Można go prać w temp. do 60°C – niektóre modele mogą być nawet prane przemysłowo w wyższej temperaturze.
 • Za pomocą pasków (również na szyi) można dopasować fartuch z własnym nadrukiem do figury.

Fartuchy z nadrukiem – jaką technikę wybrać

Wiele zależy od rozmiaru i stopnia skomplikowania planowanego wzoru. Może być on drobny – jak logo. Może to być naklejka z imieniem. Może też być bardziej wymagającym projektem. Do dyspozycji mamy:

 • Haft komputerowy, precyzyjny i trwały. Idealny do naniesienia imienia bądź loga lokalu na fartuch kuchenny z nadrukiem.
 • Naklejka epoksydowa to kolejny pomysł na fartuch z własnym nadrukiem. Naklejka jest pokryta warstwą przeźroczystej żywicy epoksydowej. Powstaje trójwymiarowy, odporny na pranie wzór, na przykład z imieniem.
 • Sitodruk umożliwia przeniesienie projektu na tkaninę za pomocą farby drukarskiej. Dzięki temu można dokładnie odwzorować nawet skomplikowany wzór.
 • Transfer polega na przeniesieniu wzoru z folii bądź specjalnego nośnika na tkaninę za pomocą specjalnej pracy. Umożliwia odtworzenie detali i przejść tonalnych, więc idealnie nadaje się do ożywienia monochromatycznego fartucha dużym, firmowym logiem.
 • Flex to technika pozwalająca na przeniesienie jednobarwnych rysunków na materiał. Jest on przygotowywany i wycinany z folii, a następnie wgrzewany w tkaninę.

Zalety fartuchów gastronomicznych z nadrukiem

Oferowane fartuchy z nadrukiem mają wiele zalet, które warto poznać jeszcze przed zakupem. Przede wszystkim są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach do wyboru, dzięki czemu można zdecydować się na dłuższą lub krótszą wersję, z dodatkiem pasa, który pozwoli dopasować jego kształt do sylwetki i tym samym zapewnić wysoki komfort noszenia. Kucharz czy kelner noszący fartuch z nadrukiem jest również znacznie lepiej odbierany przez klientów, gdyż cała załoga nosząca taką samą odzież jest traktowana jako zgrany zespół, co wpływa również na samopoczucie członków personelu oraz zapewnia znacznie przyjemniejszą atmosferę. Ponadto każdy fartuch gastronomiczny pozwala cieszyć się schludnym strojem roboczym, który jest trwały i odporny na uszkodzenia ze względu na użyte do produkcji najwyższej jakości materiały. Odzież tego rodzaju można prać w pralce w temperaturze do 60 stopni Celsjusza, co pozwala szybko ją odświeżyć w razie potrzeby.

Fartuch kuchenny z nadrukiem – jaką technikę wybrać?

Fartuch z logo można wykonać przy użyciu różnych technik, a wybór konkretnej metody warto dostosować do rozmiaru i stopnia skomplikowania wzoru, który zamierzamy wykonać. Aktualnie do dyspozycji jest:

 • haft komputerowy, który jest precyzyjny i trwały, a także idealnie sprawdzi się do naniesienia logo lokalu lub imienia członka załogi na fartuch kuchenny z nadrukiem,
 • naklejka epoksydowa to kolejna propozycja spersonalizowania odzieży roboczej. Jest ona pokryta przeźroczystą żywicą, dzięki czemu powstaje trójwymiarowy wzór, odporny na uszkodzenia,
 • sitodruk umożliwia przeniesienie projektu na materiał za pomocą farby drukarskiej, co pozwala na odwzorowanie nawet bardzo skomplikowanego wzoru,
 • transfer polegający na przeniesieniu wzoru z folii lub specjalnego nośnika na materiał pozwala zaprojektować fartuch kuchenny z nadrukiem z wielką precyzją i dbałością o najdrobniejsze detale, gdyż idealnie sprawdza się do odtworzenia szczegółów i przejść tonalnych,

w celu stworzenia najwyższej jakości fartucha z logo warto wykorzystać także technikę flex pozwalającą na przeniesienie jednobarwnych rysunków na tkaninę.

Dobrze przygotowana odzież gastronomiczna to lepsza atmosfera w pracy i wyższe obroty.

Infolinia:

Telefon: 505 868 352

Email: kontakt@strefa-logo.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium